Úspěch díky
inovativním produktům a službám
Rozsáhlé portfolio výrobků a služeb skupiny Vorwerk zahrnuje prémiové spotřebiče pro domácnost, koberce a kosmetiku, stejně tak jako leasingové a finanční služby. Společnost Vorwerk má vlastní výzkum, vývoj i prodej, a proto je označení
"Made by Vorwerk" bráno jako známka té nejvyšší kvality.


Kobold

Vorwerk Kobold je jednou z Vorwerkových nejstarších divizí a jedním z nejznámějších segmentů společnosti. V roce 1929 slavil Vorwerk velký úspěch s inovativním vysavačem, u kterého se podařilo vměstnat velmi silné vysávání do poměrně malého prostoru v přístroji. Vorwerk byla také první společnost, která v Evropě zavedla metodu přímého prodeje. Dnešní sortiment inovativních výrobků Kobold zahrnuje klasické i robotické vysavače a  čističe oken.

Kobold v ČR 


792 milionů €v prodejích divize Kobold v r. 2017Přibližně 14.700 obchodních zástupců 
a 2.000 zaměstnanců pracuje pro Kobold
 


Thermomix ®

Bylo to v roce 1970, kdy jednoho muže z Francie, který se později stal výkonným ředitelem Vorwerk France, napadla myšlenka vyvinout zařízení, které by zvládlo jídlo mixovat i vařit zároveň. Brzy poté, v roce 1971, byl na trh uveden Thermomix ® VM 2000. Vorwerk průběžně vyvíjí nové modely s větším výkonem a novými funkcemi. Posledním z nich je dnešní Thermomix ® TM5.

Thermomix v ČR 


1,1 miliardy €
v prodejích divize Thermomix ® v r. 2017Přibližně 45.000 obchodních poradců 
a 3.400 zaměstnanců pracuje pro Thermomix®


Koberce a podlahy Vorwerk

Se společností Vorwerk a její historií jsou koberce velmi úzce propojeny. V roce 1883 založili bratři Carl a Adolf Vorwerkovi továrnu na koberce Barmer Teppichfabrik Vorwerk & Co. Tkalcovna brzy dělala velké pokroky a Vorwerk byl registrován jako značka koberců v r. 1923. Dnešní název "Vorwerk flooring" zahrnuje vkusné koberce i kvalitní podlahové krytiny.

Na stránky Vorwerk flooring 


Koberce a podlahy Vorwerk

Se společností Vorwerk a její historií jsou koberce velmi úzce propojeny. V roce 1883 založili bratři Carl a Adolf Vorwerkovi továrnu na koberce Barmer Teppichfabrik Vorwerk & Co. Tkalcovna brzy dělala velké pokroky a Vorwerk byl registrován jako značka koberců v r. 1923. Dnešní název "Vorwerk flooring" zahrnuje vkusné koberce i kvalitní podlahové krytiny.

Na stránky Vorwerk flooring 


58 milionů €v prodejích divize Vorwerk flooring v r. 2017Pro divizi Vorwerk flooring pracuje 
přibližně 400 zaměstnanců


JAFRA Cosmetics

Byl to manželský pár Jan a Frank Dayovi, který v roce 1956 založil firmu JAFRA v Malibu s cílem vyrábět ty nejlepší kosmetické produkty. Dnes je JAFRA Cosmetics jedním z předních světových výrobců kvalitní kosmetiky. Hlavními trhy společnosti jsou Mexiko, USA a Brazílie.

Výjimečné produkty JAFRA pro péči o tělo, vůně, spa a výrobky proti stárnutí pleti jsou prezentovány a prodávány zákazníkům formou přímého prodeje přímo u nich doma.

Na stránky JAFRA Cosmetics 


364 milionů €v prodejích JAFRA Cosmetics v r. 2017Pro JAFRA Cosmetics pracuje přibližně
572.000 konsultantů a 2.000 zaměstnanců


Lux Asia Pacific

Lidé z východní Asie se stále více zajímají o zdravý životní styl a pohodu. Proto v tomto regionu nabízí Vorwerk vodní filtry a čističky vzduchu pod značkou Lux Asia Pacific. Čistota, svěžest a pohoda jsou hlavními hodnotami Lux Asia Pacific, které nabízí svým klientům.

Na stránky Lux Asia Pacific 


25 milionů € v prodejích LUX ASIA PACIFIC v r. 2017Pro Lux Asia Pacific pracuje více než
320 poradců a 2.000 zaměstnanců


akf group

Vorwerk založil v roce 1968 banku akf, která dnes patří mezi největší leasingové a finanční společnosti v Německu. Předvídání trendů, chytré přizpůsobení se novým požadavkům trhu a zodpovědný růst dělají z akf bank cenného poskytovatele speciálního financování pro malé a střední firmy.

Na stránky akf 


446 milionů €
v prodejích akf group v r. 2017Pro akf group pracuje přibližně 400 zaměstnanců


Vorwerk Direct Selling Ventures

Vorwerk Direct Selling Ventures je dceřinnou společností skupiny Vorwerk. Investováním do mladých začínajících firem získává Vorwerk přístup k inovacím v přímém prodeji. Současně vytváří prostředí, ve kterém vzájemné předávání know-how slouží jak novým firmám, tak start-upům.

Na stránky Vorwerk Ventures 


Vorwerk International

Vorwerk působí ve více než 70 zemích světa. Seznamte se s našimi pobočkami po celém světě.

Objevte Vorwerk International